تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی

خوب معنی فارسی این قسمت میشه بازگشت به خانه و اتفاقات مربوط به بازگشت کلیر از دست ایتان است. فلش بک ها مربوط میشه به چارلی.کلیر بعد از بازگشت فراموشی پیدا کرده و تنها چیزی که یادش میاد اینه که توی هواپیما بوده.ایتان با صورتی زخمی از ایتان میخواد که کلیر رو برگردونه وگرنه روزی یک نفر کشته خواهد شد.چارلی در فکر دزدی نشان وینستون چرچیل از خانه دختری است که باهاش آشنا شده و در نهایت هم اون رو می دزدهدر روز اول بعد از اولتیماتوم ایتان یک نفر کشته میشه و اون برنده جایزه فروش بوده و بلیط استرالیا واقامت 2 هفته ای را با تمام هزینه هاش جایزه گرفته بودش.شماره مدل ماشین کپی که چارلی میخواست بفروشه C815 بود که دستگاه درست کار نمی کنهایتان در تله ای که براش گذاشتند گرفتار میشه و توسط چارلی کشته میشه.
__________________
انگیزه چارلی از كشتن ایتان چه بود؟

به نظر من یكی از مهم ترین فراز های این قسمت كشته شدن ایتان به دست چارلی است. بیننده با یك دنیا سئوال در انتظار دستگیر شدن ایتان است ، و - احتمالا پس از بازجوئی سعید- ایتان لب به سخن می گشود و علاوه بر سوالات بیننده به سوالات بازماندگان نیز پاسخ می داد ولی ناگهان بوم ، چارلی از راه می رسد و ایتان را می‌كشد. ولی واقعا انگیزه چارلی از كشتن ایتان چه بود؟
شاید در ان لحظه عده‌ای از بینندگان به این فكر افتاده باشند كه در هنگام ربوده شدن چارلی و كلیر توسط ایتان اتفاقی افتاده كه چارلی از ترس یا شرمساری افشاء نشدن ان - كلیر هنوزدر این اپیزود حافظه خود را بدست نیاورده است- دست به كشتن ایتان زده است تا راز مخفی باقی بماند . فراموش نكنیم هرچند ایتان از چارلی خیلی قوی تر بود ولی هنوز سوالات زیادی در مورد ان ادم ربائی باقی مانده است . او چطور این دو نفر را در جنگل با سرعت در پی خود می كشید؟ وقتی در حال حلق‌ آویز كردن چارلی بود كلیر كجا بود؟ كلیر هرگز ان صحنه را به یاد نیاورد. و...
البته تئوری مورد علاقه من این است كه چارلی به علت ترس بیش از حد از ایتان - كه مبادا به كلیر اسیبی برساند - دست به كشتن او زد . به این ترتیب می توانست كاملا خاطره تلخ ربوده شدن كلیر و مغلوب و حلق آویز شدن خود را فراموش كند . با كشتن ایتان در حقیقت چارلی - از نظر خودش - برنده نهائی كشمكش با ایتان شد.
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :