تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
خوب معنی این قسمت میشه بزرگ شده توسط دیگری. این قسمت پیرامون کلیر و بچه اش است.فلش بک های این قسمت مربوط به کلیر و حاملگی اوست. دوست پسرش اون رو ترک میکنه. همونی که نقاشی هاش توی دفتر کار ویدمور بعدا دیده میشه. در این قسمت با شخصیت ایتان آشنا میشیم. هارلی لیستی از افراد نجات یافته تهیه میکنه و از لیستی که از سایر میگیره (لیست افراد توی هواپیما) متوجه میشه که ایتان جزو اونها نیست.
کلیر توسط دوستش پیش یک ذهن خوان میره و ذهن خوان این کار رو نمی کنه ! بعدا دوباره کلیر پیشش میره و ذهن خوان حاضر به این کار میشه و میگه که به هیچ وجه نباید بزاری اون بچه رو کس دیگری بزرگ کنه. اون به محافظت تو نیاز داره وگرنه توی خطر قرار دارد. کلیر توجهی نمی کنه ولی بعد از چند ماه اصرارهای ذهن خوان ، ذهن خوان بهش پول و بلیط رو میده که بره لوس آنجلس برای فرزندخواندگی بچه
موقع تحویل بلیط کلیر میگه فردا نمیتونم برم ولی طرف میگه باید حتما این پرواز باشه ! چون اونها برنامه دارند تو رو ببینند. پرواز 815 رو هم دوبار با تاکید میگه
کلیر هم بعدا متوجه میشه که زوجی در لوس آنجلس نبوده ! اون همه چی رو میدونست و از قصد اون رو مجبور به سوارشدن توی این هواپیما کرده.
صحنه های جالب :
توی این صحنه که توی رویای کلیر هست کلیر جان لاک رو میبینه که جلوی یک میز نشسته ! توی این صحنه چشم های لاک سنگ های سیاه و سفید هست

کلیر توی رویاش میبینه که توی گهواره بچه خون هست وقتی بیدار میشه هنوز دست هاش خونی است.

صحنه نقاشی های دوست پسر کلیر
__________________
در این قسمت سریال من به یک نکته مهم پی بردم. کلر همانطور که دوستمان سینا اشاره کرد در خواب اولش در جنگل راه میرود تا اینکه جان لاک را که رنگ دو چشمش متفاوت است را در جنگل می بیند و با او گفتگو می کند و در نهایت با تخت بچه رو به رو میشود و از لای پتو ها خون بیرون می آید. البته به نظر من این مسئله کاملا یک خواب و یا رویا نبوده است، با توجه به اینکه چارلی هم اشاره می کند ، کلر در خواب داشته در جنگل راه می رفته ، پس کسی با قدرتی ماورائی کلر را به حالت خلسه فروبرده بوده و این صحنه ها در برابر او شکل گرفته بودند. و به نظر من این شخص یا موجود هیچ کسی نمی تواند باشد جز دود سیاه.

دفعه دومی که کلر خواب است ، ما تصاویر بسیار مبهمی را از یک دست که چاقویی را می فشرد داریم و انگار جلوی دهن کلر را میگیرد و می خواهد بلایی سر بچه کلر بیاورد. صدای blade یا همان تیغه چاقو کاملا در این صحنه واضح است و این کاملا مشخص است که کسی با چاقو به کلر حمله کرده است. در حالیکه وقتی کلر در مورد چیزی که برایش اتفاق افتاده بود می گوید کسی می خواسته چیزی مانند سوزن را در شکم او فرو بکند. اگر دقت کرده باشید در آن صحنه ها اثری هم از جان لاک نیست. در حالیکه ایتن سریعا کنار بقیه حاضر میشود، همان ایتن که بعدا محکوم به این شد که می خواسته سوزنی را در شکم کلر فرو ببرد.
به نظر من در آن شب این ایتن نبوده که به کلر حمله کرده و اصلا قصد نداشته تا سوزنی در شکم او فرو ببرد، لا اقل آن زمان قصد این کار را نداشته. بلکه این جان لاک بوده است که با چاقو به کلر حمله ور شده بوده تا آرون را از بین ببرد.
یعنی من فکر می کنم که تا آن زمان ایتن فقط از دور مراقب بوده و وقتی این جریان پیش می آید تصمیم می گیرد که کلر را همراه خودش ببرد. من به جرات می گویم که در این قسمتهای اولیه جان لاک خیلی وقتها خودش نیست و انگار کسی دیگر از قالب جان لاک استفاده می کند تا به اهداف خود که شاید یکی از آنها نابود کردن آرون بوده است برسد. که به نظر من اینجا هم تاثیر دود سیاه مشخص است.
ایتن بیچاره فقط از کلر مراقبت و محافظت می کند. حتی به نظر من در بعضی قسمتها ما ایتن واقعی را ندیده ایم، بلکه موجودی را دیده ایم که از قالب ایتن برای گمراه کردن دیگران استفاده کرده است.
اگر یکبار دیگر این اپیزود را ببینید به نکته ای که گفتم کاملا پی می برید.
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :