تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
ترجمه این قسمت میشه ( تب کابین ) که معنی لغویش این میشه .. و مطمئنا منظور دیگه ای داره ... که اشاره می کنم .

نکات سریال :

1 ) اول قسمت ما با امیلی آشنا میشیم ..

امیلی عاشق مردی بزرگتر از خودشه .. در طی تصادفی به بیمارستان منتقل میشه و اونجا متوجه میشیم که بارداره ... پسری که بدنیا میاد اسمش جان لاکه .
( یکسری نظریات در رابطه با برادر بودن جان با بن هست .. که به نظر من غلطه .. در هر صورت تو همین انجمن تو لینک زیر هست )


2 ) در کشتی ( مارتین کیمی ) .. مزدور کشتی ... متوجه میشه که مایکل اونو به بن لو داده و میخواد بره مایکل رو بکشه که خب جزیره اجازه نمیده مایکل بمیره .. پس خوش به حال مایکل3 ) جان و بن و هارلی دنبال کابین جیکوب هستن ... صبح شده و جان خواب میبینه ... جان با مردی به اسم هوراس ملاقات میکنه ..( همون مردی که برای راجر .. پدر بن .. در ابتکار دارما کار جور کرد ) .. هوراس به جان میگه : تو باید منو پیدا کنی .. تا جیکوب رو پیدا کنی .. اون خیلی وقته منتظرته


4) امیلی جوان جان رو قبول نمیکنه و از بیمارستان میره و ما اینجا ریچارد مرموز رو میبینیم . مادر بزرگ جان هم با تعجب به ریچارد نگاه می کنه5) ریچارد به خونه جان کوچک میره . و اونجا میبینیم که جان همون دود سیاه رو کشیده ..ریچارد به جان وسایلی رو نشون میده .. یک دستکش بیسبال ... کتابی قدیمی .. یه مقدار شن تو شیشه .. قطب نما .. مجله مصور به اسم ( حکایت های مرموز ) و یک چاقو

................. (( اینجا مهمه ... پایینتر تو قسمت شرح خودم توش توضیح دادم ))

ریچارد : کدوم یک از این وسایل برای توئه جان ؟

جان لاک کوچیک : برای اینگه نگهشون دارم ؟؟

ریچارد : نه ... نه ... کدومشون همین الان متعلق به توئه

جان چاقو رو بر میداره که خب ریچارد میگه متاسفانه این نیست و میره .

6) موقعی که جان داره جنازه افراد دارما رو میگرده تا نقشه هوراس رو پیدا کنه .. دیالوگ مرموزی بین هارلی و بن رد و بدل میشه .

بن : باید اونموقع فکر می کردم که این کار ( کشتن افراد دارما ) بیهوده بود ... ولی خب اونموقع درست فکر نکردم .

سوال : ((((( چرا بیهوده بود ؟؟؟ )))))))

بن : تصمیم من نبود که اونا بمیرن ... رهبرشون اینطور می خواست .
هارلی : فکر کردم تو رهبرشونی
بن : نه همیشه

7) جان لاک نوجوان و عکس جرانیمو جکسون .... ( اینو فعلا داشته باشین تا بعد تو قسمت معما ها بگم قضیش چیه )8 ) در بیمارستان همون مرد سیاهپوستی که پیش هارلی هم رفته بود تو آینده میاد به جان میگه که باید بع معجزه اعتقاد داشته باشه .. چون برای خودشم اتفاق افتاده .. اونجوری که خودش گفت .. و به جان میگه که باید به پیاده روی بره ( که مسلما جان با هواپیما سقوط کنه )9 ) در کشتی مارتین کیمی دکتر رو میکشه ( در صورتی که جنازه چند قسمت قبل به ساحل رسیده بود ) و اینجا اختلاف زمانی کاملا آشکار میشه .10 ) در کلبه جبکوب .. کریستین ( پدر جک و کلیر )رو میبینیم که زندست ( احتمالا نیمه زندست ) ... و میگه که میتونه از طرف جیکوب با جان صحبت کنه .. در اینجا کلیر رو هم میبینیم که خیلی مرموز نشسته
و وقتی جان میپرسه که چجوری باید جزیره رو نجات بده .
پدر جک لبخند مرموزی میزنه و به کلیر نگاه میکنه .که کلیر هم مرموزانه تر هم نیشخند میزنه .در آخر جان میاد میگه مه باید جزیره رو جابه جا کنیم .


نکات بی ربط .. ولی شاید مهم :

*) شباهت پرستار به جان لاک*) پرستار میگه جان کوچولو یه معجزست ... اون تا حالا بیماری های خطرناکی گرفته ولی همه رو پس زده ..


شرح بنده از این قسمت : یه راست میرم سر اصل مطلب .. به نظر من گذشته بچگی جان که نشون دادن گذشته طبیعی جان لاک نیست ... این گذشته ای هستش که تحت تاثیر آینده جان لاکه ... جان لاکی که توئ جزیرست .. و ریچارد هم یه سفر زمانی کرده ... و قضیه پیری و جونی نیست .. بعد از سقوط هواپیما ..
جان شفا پیدا میکنه .. برای همینه که پرستار میگه جان همه بیماری ها رو پس زده .. چون که جان تو جزیره شفا پیدا کرده .. برای همین این قضیه تو بچگیش هم تاثیر گذاشته و مریض نمیشه
جان دود سیاه رو میبینه تو جزیره ... برای همین تو بچگیش یه ذهنیتی از یه دود تو سرش داره و اونو همینجور الکی میکشه
از بین اون وسایل هم مطمئنا قطب نما برای جانه .. چون در فصل یک وقتی جان قطب نماشو به سعید میده ... میگه بازم از اینا دارم ... و نکته اصلی اینکه ریچارد به جان کوچیک میگه کدومشون همین الان برای توئه .. یعنی همون لحظه جان تو جزیرست .. و ریچارد هم زمانی عقب برگشته تا شاید ببینه که آیا تو گذشته تاثیر گذاشته یا نه ؟؟
برای همین فکر کنم هر چی گذشته ما تو سریال دیدیم .. تحت تاثیر آینده ( یعنی بعد از سقوط ) باشه .

نکته انحرافی : به هر حال نظری که خودم دادم ... درست یا غلط بودنش معلوم میشه بعدا

__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :