تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
«کلاهبرداری بزرگ»

ابتدای این قسمت صحنه ای رو می بینیم که جک داره وسایل ساویر رو زیر و رو می کنهو داروها رو برمیداره... ساویر بهش اخطار می کنه، اما اون توجهی نمی کنه!همینطور از قسمت های قبل می بینیم که چارلی با لاک مشکل داشته!

تویاین قسمت متوجه می شیم که روباط کیت و جک هم مثل قبل نیست و جک در موردارتشی که می خواد با آنالوسیا راه بندازه به کیت چیزی نگفته

تویفلاش بک ها هم سابقه کلاهبرداری های ساویر رو می بینیم و روشش رو که به چهصورت اعتماد طرف مقابلش رو به دست میاره، گرچه به اون دختر علاقمند شدهبوده، اما در نهایت به
خاطرپول، مجبور می شه سرش رو کلاه بذاره... توی جزیره هم ساویر همین روش روپیش می گیره وتوسط حمله ساختگی چارلی به سان، با مقصر جلوه دادن آنالوسیا، کار خودش زو پیش می بره و برای این کار حتی از کیت هم استفاده میکنه!

برسر همین موضوع و اینکه جک و جین اسلحه ها رو می خوان بین جک و لاک هم مشکلایجاد می کنه و عملاً اعتماد بین آدمای جزیره رو مختل می کنه و از هرج ومرجی که بوجود اومده استفاده می کنه و اسلحه ها رو بدست میاره... با تماماین اوصاف، تنها کسی که هنوز فکر می کنه، ساویر آدم بدی نیست و فقط تظاهربه بد بودن می کنه، کیته!

توی یکی از صحنه های این قسمت، ساویر یه سری گردنبند قلابی رو قیمت می زنه و به عنوان جواهرات دزدی می فروشه... چهره خریدارش رو برام خیلی آشنا بود و با یه کم فکر، یادم اومد کجا دیدمش:

این آقای خریداره:

[img width=400 height=250]http://www.imagetitan.info/images/h5pw3797vjmgs6qq2rh.jpg[/img]
.
.
.
.
این یکی هم ساقدوش جک توی Episode 20 از فصل یک (Do No Harm):

[img width=400 height=250]http://www.imagetitan.info/images/cnq8nhsxz4kx1hn9ibi.jpg[/img]

البته کیفیت عکس ها زیاد خوب نیست، اما اگر خود فیلم رو ببینید، متوجه شباهتشون می شین... فقط کافیه تک تک اجزای صورت رو با هم مقایسه کنید... بینی، ابرو ها و چشم ها، دهن و....
فکر نمی کنم سازنده های فیلم بازیگر کم آورده باشن که از یه نفر توی دو تا نقش استفاده کنن!! قبلاً هم از این مسائل توی سریال دیدیم... رئیس هارلی که همون رئیس لاک بود یکی از نمونه هاشه!
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :