تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
خوب معنی فارسی این قسمت کاملا مشخصه . این قسمت بیشتر مربوط میشه به والت و مایکل و فلش بک ها هم مربوط به این دو است. در اولین صحنه های فیلم ما صحنه ای رو داریم که مایکل قراره از والت دل بکنه و مادرش قراره اون رو با خودش به آمستردام ببره. نقاشی مایکل روی دیوار شاید قابل توجه باشهسعید با جک و شانون راجع به نقشه حرف میزنه و چیزی رو که از روی هم قرار دادن نقشه ها متوجه شده رو نشون میده و میگه این علامت ها مختصات جزیره نیست بلکه جایی رو در جزیره نشون میده اما نمی تونم بفهمم کجاست چون نمی دونم خودمون کجاییم. عکس علامت های نقشه رو در پایین می تونید ببینید.

والت تو این مدت خودش را با یک کامیک اسپانیایی سرگرم میکنه . مایکل به خاطر حرف گوش نکردن والت کتاب کامیک رو توی آتیش میندازه و والت با عصبانیت به کتاب که عکس خرس قطبی روش هست نگاه میکنه در صحنه بعد خرس قطبی به سمت والت حمله می کنه.

والت توی استرالیا در فلش بک با مادرش راجع به پرنده های توی کتابش صحبت میکنه اما مادرش گوش نمیده و والت عصبی میشه و به کتابش نگاه میکنه و چند لحظه بعد همون پرنده به شیشه میخوره و میمیره

نکته دیگر این قسمت هم این هست که برایان بلیت رفت و برگشت رو به مایکل میده. وینسنت سگ والت هم مشخص میشه که ماله برایان هست و برایان اون رو به والت میده که با خودش ببره.
در پایان هم کلیر توی جنگل پیداش میشه که برگشته.
__________________
علاوه بر این اون جا هم که والت داره تمرین پرتاب چاقو می کنه، لاک بهش می گه» «روی هدفت متمرکز شو» و والت بعد از یه مکث، دقیقاً می زنه به هدف!
.
.
یکی از قسمت های دیدنیش هم اونجاست که چارلی داره سعی می کنه (!) دفتر خاطرات کلیر رو نخونه! بازی Dominic Monaghan خیلی جالبه تو این صحنه!
.
.
یه جا هم برایان می ره پیش مایکل و در مورد والت باهاش صحبت می کنه و می گه که از اول هم نمی خواسته سرپرستی والت رو قبول کنه و می گه که والت با بقیه فرق می کنه!می گه جاهایی که والت هست اتفاقات عجیب می افته!
__________________
نكته بسیار مهمی كه متاسفانه به نظر من منطقی به نظر نمی رسد مسئله عدم كنجكاوی بازماندگان در خصوص نقشه جزیره و موقعیت جغرافیائی خودشان است. اصلا بازماندگان از كجا اطمینان داشتند كه در یك جزیره سقوط كرده‌اند؟ آنها تا اواخر سری سوم سریال حتی از وجود یك خشكی دیگر در نزدیكی جزیره اصلی مطلع نبودند!! واكنش طبیعی و منطقی هر 50 انسانی كه از سقوط یك هواپیما جان سالم به در می برند جستجو در خصوص مكانی است كه در ان سقوط كر ده اند. حتی اگر فكر می كنید هیولا - سربرس- كه درخت ها را می كند عاملی جهت جلوگیری از Explor نمودن جزیره به حساب می اید باید عرض كنم جك عزیز می توانست - ویا حتی می بایست و منطقی هم بود - كه یك تیم اكتشاف تشكیل داده و حد اقل در امتداد ساحل جستجو كند كه ایا اصلا آنها در یك جزیره سقوط كرده اند یا نه؟؟؟ مثلا فقط تصور كنید این دوستان در 7-8 كیلومتری یك جاده شوسه مثلا در سواحل قاره افریقا سقوط كرده بودند! و به علت عدم جستجوی در خصوص موقعیت جغرافیایی خود پس از گذشت چند ماه و خوردن ماهی و میوه توسط چند بچه مدرسه ای كشف می شدند!!! این واقعا خنده دار است ولی واقعا ممكن بود برای این بازماندگان اتفاق بیفتد. به نظر من بهتر بود نویسندگان عزیز یكبار داستان رابینسون كروزو ه را مطالعه می كردند.
__________________
همون طور که می دونید، جزیره دو نیم شد و این دو نیم نمی تونستند فاصله زیادی با هم داشته باشن. پس ااینجا زیاد هم از شهرها نبوده اند پس مردم آن حوالی هم صدای سقوط هواپیما می شنیده اند.
حتی اگر این طور هم نبود...محل سقوط هواپیما قابل حدس بوده پس آنجا را می گشتند

در ضمن من فکر نمی کنم که در کنار یک شهر نتوانست امواج برای کمک فرستاد...
و همچنین من نمی توانم تصور کنم در سواحل آفریقا بتوانیم خرس قطبی پیدا کنیم
و باز هم فکر نکنم در هیچ جای آفریقا هیولایی مثل دود سیاه وجود داشته باشد.
...چون مردم منطقه زود تر از وجود همچین موجودی خبر دار می شدند..که نشدند.

در زمان ورود برای بازماندگان نه اینکه اینجا جزیره است مهم بود و نه این که جزیره نیست....آنها فقط می خواستند نجات یابند.
همه اگر جای آنها بودند همینگونه فکر می کردند
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :