تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
معنی فارسی این قسمت میشه قانون شکن. این قسمت در ارتباط با سایر هست و فلش بک های این قسمت هم مربوط به سایر هست. شخصی در کودکی سایر با مادر سایر رابطه برقرار می کنه و پولهای پدر اون رو می دزده و این باعث میشه که پدر سایر خودش و مادرش رو بکشه ! جیمز ( سایر) هم اسم اون شخص رو برای خودش انتخاب می کنه و در به در دنبال اون می کرده. تا اینکه هیبس دوست سایر آدرس و مشخصات شخصی رو به سایر میده و میگه این اون شخصی است که تو به دنبالش هستی. سایر هم به دنبال اون شخص به استرالیا میره و اون فرد رو میکشه ولی متوجه میشه که فرد مورد نظر اون نبوده و هیبس از قصد نشانی آن فرد را به او داده. شخصی که سایر کشت به هیبس پول بدهکار بود. در آخرین لحظه مرگش به سایر گفت it'll come back around که سایر این جمله رو دو بار در جنگل هنگام نجواها شنید.
سایر تو این قسمت به دنبال گرازی است که چند بار بلا سرش آورده اما در پایان از کشتن آن صرفنظر می کنه
لاک میگه خواهرم وقتی بچه بودم مرد. یک سگ زیبا و سالم و بدون اسم و نشانی 5 سال اومد و توی اتاق اون میخوابید. وقتی مادرم مرد اون رفت. مادرم فکر میکرد اون خواهرم هست و میخواد بهش بگه که مرگ اون تقصیر مادرم نبوده است.


هیبس دوست سایر که سایر رو روانه استرالیا کردشخص بدهکار به هیبس که سایر اشتباهی کشتملاقات کریستین شپرد با سایر در استرالیااین یکی هم به نظر من جالب میومد. وقتی چارلی داشت ایتان رو دفن میکرد ایتان داشت نفس می کشید. ایتان قشنگ تکون می خورد. این میتونه سوتی باشه یا اینکه واقعا قصدی داشتند از این کار
__________________
 
این قسمت خیلی قشنگ بود... مخصوصاً اون صحنه ای که ساویر به اون یارو تیر زده بود و نامه رو درآورد تا براش بخونه خیلی دیدنی بود!
.
.
کلاً توی این سریال چند جا به این مسئله اشاره شده که روح اشخاصی که قبلاً توی زندگی کاراکترها بودن به یه نحوی میان سراغشون! مثل اون اسب سیاهی که اومده بود پیش کیت و حتی توی همون قسمت (What Kate Did) یه لحظه روح وین رو توی قالب ساویر می بینه که ازش می پرسه: »چرا منو کشتی؟»
این گراز هم یه جور تداعی از اون شخصی بود که هیبس به جای ساویر اصلی به جیمز معرفی کرده بود!
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :