تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
اسم این قسمت هست: آتش + آب
این قسمت درباره چارلیه و شخصیتش که در این جزیره دچار تغییر شده با بک گراندهایی از اعتیاد اون به هرویین!
- در ابتدای این قسمت چارلی رو در دوران کودکیش می بینیم که یه پیانو به عنوان هدیه سال نو از مادرش هدیه می گیره ؛ نکته جالب اینکه اینجا هم مادر چارلی به اون میگه که : تو خیلی به خصوصی پسرم ! تو یه روزی ما رو از اینجا می بری همه مارو.( این به خصوص بودن رو مادر جان لاک ووالت هم قبلا شنیدیم )
بعد چارلی شروع به نواختن پیانو می کنه و ناگهان دوباره توی جزیره است و داره کنار ساحل پیانو می زنه اما صدای گریه آرون رو از توی پیانو می شنوه و پیانو رو آب میبره!
- این رویای اول چارلی هست بعد دوباره می بینیم که چارلی توی یه رویای دیگه آرون رو از توی گهواره اش که توی آب سرگردونه نجات میده. و می بینه که مادرش و کلیر در لباسی شبیه فرشته های توی بهشت به اون می گن که بچه در خطره باید نجاتش بدی! تا اینکه هارلی اون رو از این خوابگردی بیدار میکنه درحالی که آرون واقعا توی دستای اونه .
توی این قسمت چارلی واقعا تنهاست چون هیچکسی حرفاش رو باور نمیکنه واین که اون هم میتونه رویا دیده باشه وهمه این حالات چارلی رو به مصرف دوباره مواد نسبت می دن مثلا وقتی که چارلی به جان لاک میگه که رویا دیده اون هم باور نمی کنه و چارلی میگه : کیت یه اسب رو دید ولی هیچی نبود!بعضی ها والت رو توی جنگل دیدن ولی بازم چیزی نبود اما حالا چارلی داره مواد مصرف میکنه؟
و تنها کسی که اینجا خواب چارلی رو باور و تعبیر میکنه اکو هست که میگه ارون باید غسل تعمید داده بشه.
 
در دقیقه های پایانی سریال هم چارلی خودش یه جایی رو نزدیک کمپ رو به آتیش میکشه و بعد آرون رو میدزده و میخواد با آب دریا غسلش بده که بقیه میرسن و نمیذارن. در آخر این قسمت هم کلیر از مستر اکو میخواد که آرون و اون رو غسل تعمید بده. تا به بهشت برن و گناهانشون پاک بشه.
جمله جالب این قسمت رو به نظرم جان لاک میگه : اعتماد چیزیه که سخت به دست میاد!
(و البته قاعدتا آسون هم ازدست میره! اینو خودم گفتم! )
نکته دیگه هم اینکه : مستر اکو داشته درخت ها رو علامت گذاری میکرده و درجواب چارلی میگه برای اینکه اینارو دوست دارم! من نفهمیدم برای چی ؟ کسی میدونه؟
======================
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :