تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
خوب معنی فارسی این قسمت یک کم دشواره و یک اصطلاح هست و دوستان اهل فن کسی میتونه معنی دقیقش رو بگه ممنون میشم.
این قسمت در رابطه با جان لاک و دریچه هست و همچنین فلش بک های این قسمت مربوط میشه به جان و پدر و مادرش . خوب در ابتدا جان به کمک بون سعی در باز کردن دریچه داره اما موفق نمیشه و پی میبره که پاهاش داره دوباره قدرتش رو از دست میده ! سایر هم دچار مشکل سردرد شده و جک بهش میگه که باید عینک بزنه ! لاک رویای رو میبینه که در اون مادرش به سمتی اشاره میکنه و بون هم با صورتی خونین جمله ای رو تکرار می کنه.
theresa fall up the stairs , theresa fall down the stairs.که بون بعدا اشاره می کنه ترسا پرستارش بوده و تو 6 سالگیش وقتی اتاق بون طبقه بالا بوده انقدر صداش می کرده که یک روز از پله ها میفته و گردنش می شکند.لاک با کمک بون هواپیما رو پیدا می کنه که توش پر از هرویین بوده ! هرویین هایی که بعدا در قسمت آقای اکو بهش بیشتر رسیدگی میشه و همچنین با کسانی از طریق بیسیم هواپیما صحبت می کنه که بعدا میفهمیم باقیمانده بازماندگان بودند و اون شخص هم برنارد بوده. هواپیما میافته و بون هم باهاش سقوط میکنه. ولی خوب همتون میدونید که بون میمیره ولی مرگ بون در این قسمت نشون داده نمیشه .در فلش بک ها امیلی مادر لاک به سراغش میاد و اون از طریق شخصی پدرش رو نیز پیدا می کنه. البته تست DNA 99% نشون میده که امیلی مادرش هست. پدر لاک هم سر اون رو کلاه میزاره و کلیه اش رو میدزده ! بعد مادر لاک اشاره می کنه به خاطر این که به پول نیاز داشته این کار رو کرده.در پایان هم بعد از سقوط بون لاک سراغ دریچه میره و نوری از دریچه بیرون میاد. نکته بامزه ای که بعدا لاک به دزموند گفت من اون روز فکر کردم این یک نشونه است ولی ممکن بود تو فقط داشتی می رفتی دستشویی !
__________________
یكی از محبوب ترین سكانس های من همین سكانسی بود كه جان لاك بعد عمل پیوند چشاش رو توی بیمارستان باز میكنه و میفهمه باباش گولش زده. موسیقی سریال و بازی جان لاك و احساسی كه منتقل می كنه به بیننده، توی اون لحظه ای كه میره دم در خونه ی باباش، فوق العاده س.
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :