تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
«Two of the Road دو راهی!!»....

در ابتدای این قسمت کیت و جک، مایکل رو توی جنگل پیدا می کنند و به دریچه می برن.

توی فلاش بک ها می بینیم، شخصی که آنالوسیا کشته رو پیدا کردن و مادرش بهش مشکوکه که خودش اونو کشته، چون از حس انتقام جویی دخترش خبر داره!
توی دریچه، هنری گیل (بن) سعی میکنه آنالوسیا رو بکشه! اما جان سر می رسه و جونش رو نجات می ده!
.
دوباره در فلاش بک ها آنالوسیا رو می بینیم که بعد از خارج شدن از نیروی پلیس، توی بخش امنیتی فرودگاه کار می کنه و همونجا با کریستین شپرد آشنا می شه که داره می ره استرالیا و طی یه گفتگوی کوتاه، از آنالوسیا می خواد که به عنوان بادی گاردش باهاش به استرالیا بره!! و اون هم قبول می کنه!!!
یه نیمه شب، کریستین از آنالوسیا می خواد که همراهش بره! با هم به یه خونه می رن که صاحبش با عصبانیت کریستین رو بیرن می کنه! و کریستسن تکرار میکنه: «اون دخترمه و من حق دارم ببینمش»! صبح روز بعد آنالوسیا اون رو جلوی یه بار پیاده می کنه و می ره! همون جاست که کریستین ساویر رو ملاقات می کنه!
.
در جزیره آنالوسیا قصد انتقام گرفتن از هنری رو داره و با یه کلک قدیمی که در طول تاریخ (!) همیشه تکرار شده، اسلحه ساویر رو ازش می گیره! از طرفی، هارلی در حال برنامه ریزی برای اولین قرارش با لیبیه تا با هم به یه پیک نیک برن، اما یه سری وسایل رو فراموش می کنه و لیبی بهش می گه که می ره اونا رو بیاره!
.
مایکل بعد از به هوش اومدن به جک می گه اون آدما رو دیده و مدام تاکید می کنه آدمای جنگلی و وحشی هستن و ازشون ترسیدن!ساویر که متوجه نبودن اسلحه اش شده به همراه کیت و جک و لاک به سمت دریچه میان
آنالوسیا بعد از دزدین اسلحه به قصد کشتن هنری به دریچه می ره، اما نمی تونه اینکار رو بکنه! در این حین مایکل سر می رسه و می گه که اینکار رو براش می کنه.... اسلحه رو می گیره و به جای هنری، به آنالوسیا شلیک می کنه!... در همین لحظه لیبی که برای بردن وسایل اومده، می رسه و مایکل به اون هم تیراندازی می کنه!!... در نهایت هنری رو آزاد می کنه و به بازون خودش هم تیر می زنه!

__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :