تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
«اگ تاون» (معنای لغویش می شه شهر تخم مرغی!! اما چون یه جور اسمه، بهتر دیدم ترجمه اش نکنم!)


بن باز هم زندانی لاکه، اما اینبار توی زیرزمین خونه خودش... وقتی جان براش صبحانه می بره سعی می کنه با همون روش همیشگی خودش لاک رو تحقیر و تحریک کنه و بهش می گه:

لاک بهش می گه اینکارش نتیجه نداره، اما وقتی از اتاقک بیرون می ره با عصبانیت سینی صبحانه بن رو به دیوار می کوبه!
.
ساویر پیش کیت میاد و ازش می خواد که باهاش همخونه بشه، اما کیت قبول نمی کنه و می گه دلیلش برای موندن این نبوده! ساویر ازش می پرسه هنوز نگران قضیه بارداریه؟ اما کیت جوابش رو نمی ده!
.
در فلش فوروارد کیت رو می بینیم که بعد از برگشتن داره به خاطر جرم هایی که مرتکب شده محاکمه می شه... دادگاه به خاطر سوابق فرارش با آزادیش با وثیقه موافقت نمی کنه و کیت مجبور می شه تا انتهای محاکمه اش توی زندان بمونه!
.
جک با خبرهای خوب به ساحل بر می گرده و به بقیه می گه که سعید و دزموند با هلیکوپتر به کشتی رفتن و بزودی برای بردن بقیه میان!
.
کیت به سراغ لاک می ره و ازش می خواد بهش بگه مایلز کجاست چون می خواد باهاش حرف بزنه، اما لاک قبول نمی کنه.... بنابراین کیت با کلک جای مایلز رو از هارلی می پرسه و می ره سراغش تا ازش بپرسه افراد توی کشتی در مورد اون و گذشته اش چی می دونن... اما مایلز می گه به شرطی جواب سوالات کیت رو می ده که اونو ببره پیش بن تا باهاش حرف بزنه!
.
دوباره کیت رو در آینده می بینیم که با وکیلش توی زندان صحبت می کنه... وکیلش می خواد شخصی رو به دادگاه بیاره اما کیت به شدت مخالفت می کنه و می گه که اون حق نداره از بچه اش استفاده کنه!!! توی محاکمه، وکیل کیت، جک رو به جایگاه شهود میاره و جک شروع به تعریف یه داستان دروغی می کنه درباره اینکه بعد از سقوط فقط چند نفری زنده موندن و کیت به همه کمک کرده و نجاتشون داده و براشون غذا پیدا کرده و ..... اما کیت بلند می شه و اجازه ادامه صحبت رو به جک نمی ده! دادستان اما فقط یه سوال از جک می پرسه.... اینکه آیا اون عاشق کیته؟ و جک بعد یه مکث نسبتاً طولانی جواب می ده: دیگه نه!
.
کیت پیش ساویر می ره تا برای ملاقات بن و مایلز ازش کمک بگیره... ساویر پیش بن می ره و در حین بازی بهش می گه که در مورد کیت نگرانه، چون ازش کمک خواسته بن رو از زیرزمین دربیارن تا مایلز باهاش صحبت کنه... لاک بلند می شه تا پیش مایلز بره، اما وقتی می رسن مایلز اونجا نیست! از طرفی کیت مایلز رو پیش بن می بره تا با هم صحبت کنن... چون فکر کردم حرفایی که اینجا رد و بدل می شه مهمه، به جای نوشتن، ویدئوش رو براتون می ذارم تا ببینید:

 


وقتی صحبت مایلز و بن تموم می شه، مایلز به کیت می گه که می دونه اون کیه و از گذشته اش و کارایی هم که کرده خبر داره!
همین موقع لاک و ساویر سر می رسن... لاک کیت رو می فرسته بره تا با مایلز صحبت کنه.... بعدش سراغ کیت می ره و ازش می پرسه که اونا به هم چی گفتن و کیت براش توضیح می ده که مایلز قبول کرده به افراد کشتی بگه بن مرده، به شرطی که 3.2 میلیون دلار بهش پول بده بعد لاک به کیت می گه که دیگه بینشون جایی نداره و باید بره!
کیت پیش ساویر می ره و بهش می گه لاک بیرونش کرده، اما ساویر بهش می گه که می تونه پیش اون بمونه و اجازه نمی ده لاک بیرونش کنه!
.
مادر کیت در وقت استراحت دادگاه پیشش می ره تا باهاش صحبت کنه... می گه که وقتی فکر کرده بوده کیت مرده، همه چیز عوض شده! و اینکه طی 4 سال گذشته دکترها بهش می گفتن که فقط 6 ماه زنده می مونه!!! بهش می گه که نمی خواد علیهش شهادت بده و می گه که می خواد نوه اش رو ببینه... اما کیت مخالفت می کنه!
.
شارلوت و دن در حال انجام یه جور تست حافظه هستن! دن فقط دو تا از سه کارت رو یادش مونده و از این موضوع خیلی ناراحته! جک میاد پیششون و می خواد بدونه چرا با گذشت یه روز از رفتن سعید و دزموند نتونستن هیچ تماسی با کشتی بر قرار کنن... شارلوت با خط اضطراری تماس می گیره، اما افراد کشتی می گن که کسی به کشتی نیومده و فکر می کردن که هلیکوپتر توی جزیره است (احتمالاً از روی فرستنده ها! خب اینم یه نمونه از اختلاف زمانی جزیره و کشتی!)
.
کیت که پیش ساویر مونده بود، باهاش بحث میکنه و ساویر می پرسه که هنوز نگران اینه که باردار باشه؟ اما کیت بهش می گه که مطمئنه باردار نیست و ساویر خیلی خوشحال می شه... اما کیت می گه: مگه این بدترین چیز دنیاست؟ و ساویر جواب می ده: آره!! کیت ناراحت می شه و می خواد که بره که ساویر بهش می گه فقط دنبال بهانه برای رفتن بوده و حالا پیدا کرده.. وگرنه خودش هم بچه نمی خواد!!
.
وقتی مادر کیت حاضر به شهادت دادن نمی شه، دادستان و وکیل کیت با هم معامله می کنن و کیت قبول می کنه که 10 سال مجازات تعلیقی داشته باشه و از کشور هم خارج نشه و می گه که من یه بچه دارم و هیچ جا نمی رم کیت بعد از محاکمه با جک ملاقات می کنه و ازش می خواد که به دیدنشون بیاد، اما جک می گه که به جاش دو تایی برن بیرون و قهوه بخورن.. کیت می گه درک می کنه که چرا اون نمی خواد بچه رو ببینه، اما تا وقتی اینجوری برخورد کنه، اونم باهاش هیچ جا نمیره
وقتی به خونه بر می گرده از پرستار بچه می پرسه که آیا اون از تلویزیون اخبار مربوط به محاکمه اش دور بوده و پرستار بهش اطمینان می ده که بچه چیزی ندیده
کیت سراغ بچه اش می ره که ما متوجه می شیم کسی نیست جز آرون!
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :