تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
معنی این قسمت میشه : ارزش زندگی کردن THE COST OF LIVING
این قسمت با خاطرات اکو شروع میشه که اکو و برادرش (یمی) دارن از انبار دزدی میکنند که مادر روحانی سر میرسه و اونارو به کلیسا میبره و از اکو میخواد که اعتراف کنه تا خدا اونو ببخشه.

در صحنه بعد اکو یکبار دیگه صحنه زخمی شدن یمی رو بخاطر میاره که یمی با یک فندک میاد بالای سر اکو و اونو روشن میکنه وبه اکو میگه که وقت اعتراف کردنه.همون لحظه چادر اکو آتیش میگیره و چارلی و هارلیٍ، اکو رو از چادر بیرون میارن و اکو چند بار به چارلی میگه my brother

در صحنه بعد جک را می بینیم که داره ورزش میکنه که بن وارد میشه و یه دست لباس نو بهش میده و به جک میگه بریم قدم بزنیم وجک به بن میگه که بخاطر اون غده ای که توی ستون فقراتشه نباید که خیلی راه بره.

در صحنه بعد اکو به دنبال یمی به جنگل میاد که روی زمین می افته ویادش میاد که تو کلیسا یه کتاب گذاشته که عکس کودکی خودش و یمی توی کتابه و داره به عکس نگاه میکنه که بهوش میاد و میره کنار رودخانه کمی آب بخوره که عکس دود سیاه رو توی آب میبینه و وقتی اکو به دود نگاه میکننه دود سیاه فرار میکنه و در همون لحظه جان،سعید، دزموند و دو نفر دیگه سر میرسن.
در صحنه بعد جولیت برای جک غذا میاره که بن وارد میشه و میگه میخوام با جک تنها صحبت کنم و به جک میگه ما تو رو برای این به اینجا آوردیم که با رضایت خودت منو عمل کنی.

در صحنه بعد اکو،سعید،جان،دزموند و دو نفر دیگه به هواپیما میرسن و جان و اکو متوجه میشن که جسد یمی تو هواپیما نیست.همه افراد داخل دریچه میشن بجز اکو
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :