تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی
معنی فارسی این قسمت میشه : "ما در پورتلند نیستیم."(اگر اشتباه نکنم)

در ابن قسمت فلش بک های جولیت رو می بینیم که مشغول آزمایش روی خواهرش است.

در ادامه جک رو می بینیم که در حین انجام عمل جراحی است و سعی می کنید که کیت و ساویر رو فراری بده.

در فلش بک ها ریچارد با نام دکتر آلپرت به دیدن جولیت می آید و ازش می خواهد که همراه اون به پورتلند و مرکز به خودشان مکز تحقیقاتی بیاید. جولیت می گوید:"شوهر سابقش به او اجازه نمی دهد مگر زمانی که او زیر اتوبوس رفته باشد."

الکس با کمک کیت و ساویر ،کارل رو در اتاق شماره 23 پیدا می کنه که یه سری فیلم های که باعث القای پنهانی معانی می شود شبانه روز برای او پخش می کردند که در انتها باعث شست و شوی مغزی می شود.
جولیت در آرمایشاتش موفق می شود و "ریچل" خواهر جولیت باردار می شود.هنگامی که جولیت برای گغتن این خبر پیش شوهر سابقش"ادموند" می رود ،شوهرش همان طور که او گفته بود زیر اتوبوس می رود.

جولیت با کشتن یکی از افراد خودشان به کیت و ساویر کمک می کند تا فرار کنند و از الکس می خواهد که به خاطر زنده ماندن کارل هم که شده آنجا را ترک نکند.کیت داستانی را که جک در روز سقوط برایش تعریف کرده بود ؛همان طور که جک خواسته بود که اگر در امنیت و امان است برای او بگوید را برای جک تعریف می کند.و جک در ادامه از کیت می خواهدکه هیچ گاه به خاطر او بر نگردد.

جولیت هنگامی که بالای سر جنازه شوهرش مشغول پر کردن کاغد ها و.... است ریچارد و اتان رو می بینه که به آنجا اومدند و به آنها با تعجب می گوید که من همانطور که به شما گفتم زیر اتوبوس رفته اما ریچارد می کوید تو الان پریشانی و من به یاد ندارم که این حرف رو زده باشی و از جولیت می خواهد که با آنها همکاری کند.

ودر آخر جک به جولیت می گه که بعد از این همه ماجرا اون یه جواب بهش بدهکار است و باید بهش بگه که بن به اون چی گفت که اون در صدد نجات جونش بر اومد؟جولیت میگه که قرار است اجازه دهند به خانه برگردد..

این چیز هایی بود که توی ذهن من بود اگر اشتباه و کم وکسرس داره دوستان به بزرگی خودشون ببخشند..
اگر دوستان چیز های دیگه ای هم میدونند لطفا بیان کنند.

کشته شدن شوهر سابق جولیت اونهم به همون شکلی که جولیت ناخواسته گفته بود خیلی عجیب به نظر میرسه. بعید میدونم که مثلا ریچارد کسی رو استخدام کرده باشه تا همون لحظه که شوهر سابق جولیت جلوی اون داره تو خیابون باهاش صحبت میکنه اون رو زیر بگیره... شاید این رو هم بتونیم در چارچوب اتفاقاتی که بعضی ها معتقدن از سرنوشت نشات میگیره قرار بدیم، اما من فکر کنم جزیره و یا شاید فقط ریچارد، بن و... به هر قیمتی خواهان ژولیت بودن تا مشکل عدم باروری توی جزیره رو حل بکنن، اما اینکه چطور ترتیب اینکار داده شده شاید بتونیم به اتفاقات و اقدامات دیگه ای که بن با کمک نیروی جزیره و خارج از جزیره انجام میده اونرو ربط بدیم، مثل اشاره ای که یکی دیگه از دوستان تو یه تاپیک دیگه در مورد بهبودی خواهر ژولیت کرده بود...
__________________
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :