تبلیغات
وبلاگ تخصصی لاست LOST

وبلاگ تخصصی لاست LOST
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون بهترین بازیگر لاست کیه ؟صفحات جانبی

 وبسایت رسمی هواداران سریال لاست | www.LOST6.ir وقتی سعید را از درون آب داخل چشمه بیورن می آورند، موهایش به شدت خیس شده است اما هنگامی که تنها پس از چند ثانیه او را بروی زمین میخوابانند موهایش دیگر آن خیسی سابق را ندارد.

 وبسایت رسمی هواداران سریال لاست | www.LOST6.ir اوشینیک 815 قرار است که هواپیمای بوئینگ 777 باشد که بدرستی 777 نوشته شده است اما هنگام فرود به راحتی میتوان دید که هواپیما دارای 4 چرخ هست! در حالیکه هواپیماهای بوئینگ 6 چرخ دارند. علاوه بر اینها براحتی میتوان دید که هواپیما 4 موتوره است با این حساب این هواپیما نه بوئینگ 777 که یک Airbus A340 است.

 وبسایت رسمی هواداران سریال لاست | www.LOST6.ir   وقتی چارلی توسط ماموران پلیس بازداشت میشود و به بیرون هدایت میشود او به سمت چپ نگاه میکند که جک و بقیه مسافران را میبیند در تصویر بعدی جک همچنان به سمت راست نگاه میکند اما باقی مسافران دقیقا خلاف آن را دارند نگاه میکنند!! در حالیکه باید همه یک سمت را نگاه کنند.

 وبسایت رسمی هواداران سریال لاست | www.LOST6.ir وقتی هواپیما برای دومین بار به لرزش در می اید طبق ان چیزی که در اپیزود یک فصل اول دیدیم ماسکها به پایین افتادن تا برای مسافران آماده شوند اما در اینجا و پس از دومین لرزش همچنان انها در محلهای خودشان باقی مانده بودند! در حالیکه باید مانند دفعه اول ماسکها رها میشدند!

 وبسایت رسمی هواداران سریال لاست | www.LOST6.ir گذرنامه سعید در سریال ایرانی بود! در حالیکه مشخص نیست او که یک عراقی است چرا باید گذرنامه ایرانی حمل کند!

[ چهارشنبه 21 بهمن 1388 ] [ 18:37 ] [ آرمین خدادادی ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

Helllo . welcome to my weblog . please COUNSEL
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :